Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen Соціальна відповідальність "Автодім Атлант"

  1. Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen
  2. Соціальна відповідальність "Автодім Атлант"
31.07.2023

Соціальна відповідальність "Автодім Атлант"

Про добрі справи "Автодім Атлант": в період війни та у мирний час.

Автодім Атлант

Ми щиро віремо віримо, що будь-які великі та маленькі добрі справи разом несуть тепло та допомогу тим, хто цього потребує.

Співпраця з державними та іншими організаціями

Image

З перших днів війни автоцентри  "Автодім Атлант" в Києві активно співпрацюють з державними організаціями, представниками медичних та інших критичних інфраструктур, надаючи їм сервісні послуги в першочерговому порядку.

Щиро дякуємо за довіру до наших сервісних центрів!

«Автодім Атлант» можна віднести до тих компаній, які воліють тихо допомагати Україні за принципом людяності. Пояснюють це, перш за все, міркуваннями безпеки працівників. 

Ще в перші тижні війни ми передали свої тестові та службові авто для потреб держави і волонтерів, а також придбали авто для одного зі своїх співробітників, який боронить нашу країну у лавах ЗСУ. 

У компанії зараз велика кількість добрих справ зараз залишається не публічною, але ми обов’язково все розповімо після Перемоги!

Все буде Україна!


Донації плазми крові у Biopharma Plasma

Ми не лише відповідально тримаємо економічний фронт, а й активно долучаємось до соціальних місій. Колективом “Автодім Атлант” з 2022 року ми періодично беремо участь у донації плазми крові, адже це не лише корисно для організму, а й рятує життя.

Саме з плазми крові виробляються ліки, які необхідні для важкопоранених, а також при опіках, великій крововтраті тощо.

Дякуємо Biopharma Plasma за допомогу в донації та можливість бути корисними.

Image

Співпраця з Всеукраїнським рухом "Батарейки, здавайтеся"

Лише 1 батарейка здатна забруднити 16 м2 землі на 50 років.

Як багато хто з вас уже знає, головна проблема з батарейками – не стільки як їх зібрати, скільки де взяти кошти на їх утилізацію.Тож з 2023 року "Автодім Атлант" приєднався до всеукраїнського руху "Батарейкі, здавайтеся" та встановив в автоцентрах спеціальні бокси для збору використаних батарейок.

"Батарейкі, здавайтеся" - це некомерційна організація, яка з 2013 року спонукає українські компанії до сбору батарейок з їх подальшої переробкою на заводі GreenWEEE у Румунії, підтверджуючи це офіційними звітами та документами.

На сьогодні рух підтримують вже 184+ відповідальних бізнесів, які замовляють коробочки для збору батарейок для своїх співробітників додому, в офіс, в школу для дітей, а обсяги збору в Україні складають близько 100 тонн батарейок на рік!

Image

Співпраця з Благодійним фондом "Життєлюб"

В 2023 ми розпочали важливу співпрацю з Благодійним фондом "Життєлюб".
З початку повномасштабного вторгнення "Життєлюб" доставляє гуманітарні вантажі у прифронтові населені пункти та на деокуповані території, а також відкрили центр підтримки переселенців у Києві.

Тому, продовжуючи роботу в напрямку корпоративної соціальної відповідальності, "Автодім Атлант" оплатив закупівлю 220 таблеток для очищення питної води в Херсонській та Миколаївській областях. Їх було відправлено в райони, які найбільше постраждали від підриву Каховської ГЕС.

Крім того, наші співробітники з обох київських автоцентрів вже декілька разів взяли участь в роздачі обідів людям поважного віку і внутрішньо переміщеним особам в одному з будиночків проєкту «Обід без бід» фонду.

Наразі, у зв’язку із військовими діями, у Києві велика кількість ВПО, які також потребують
підтримки та піклування. Завдяки проєкту «Обід без бід» близько 1500 соціально незахищених людей отримують безкоштовні обіди. А живе спілкування, щирі емоції бабусь і дідусів - просто в серденько.

Image

У жовтні 2022 року разом з Український продовольчий фонд "Food Foundation UA" ми відвезли допомогу жителям м.Ірпінь, що постраждали від жахливої російської навали.

Складно уявити біль людей, які втратили рідних і житло.
Дехто станом на кінець 2022 року продовжує жити у пошкоджених будинках, які за рішенням влади є непридатними для життя: без газу і лише з технічною водою.

Для 50 родин ми закупили та відвезли продовольчі бокси з необхідними продуктами: м'ясними консервами, макаронами, рисом, горохом, борошном, олією, цукром та солодощами.

Дякуємо Український продовольчий фонд "Food Foundation UA" за організацію поїздки та за можливість взяти участь в ролі волонтерів. Це безцінний досвід!

Співпраця з Українським продовольчим фондом "Food Foundation UA" в 2022 році

Image

Співпраця з Міжнародним благодійним фондом "Домики" в 2020 - 2021 роках

У мирний час в 2020-2021 році ми із задоволенням співпрацювали з Міжнародним благодійним фондом "Домики" в якості одного з їх транспортних партнерів.

Разом зі своїми партнерами "Домики" допомогають дітям-сиротам, хворим дітям, лікарням Києва. Щиро вдячні за змогу бути корисними у їх ініціативах.

Домики

Фото в Фейсбук: https://www.facebook.com/DomikiFond/

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.