Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen Новини

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

  1. Новини
  2. Новий Passat Variant
31.08.2023
Новини від Volkswagen

Новий Passat Variant

Перші попередні деталі про наступне покоління Passat.

Новий Passat Variant 2024

Нове покоління бізнес-класу від Volkswagen

Абсолютно новий, але впізнаваний. Все ще Passat, і досі Variant.

Силует знайомий поколінням, але із цілковито новими технологіями. Тихий і просторий Passat Variant пропонує високий рівень комфорту під час подорожей та буде додатково доступний з новим адаптивним керуванням шасі DCC Pro та новими сидіннями ergoActive із пневматичним приводом точок тиску функції масажу. В той же час, місце водія зазнало революційних змін та являє собою абсолютно нову розробку на базі нового покоління мультимедійних систем.

Image

Новий просторовий дисплей.

Volkswagen повністю реорганізував вишуканий інтер'єр. Особливо вражає стрімкий просторовий дисплей - стильний, функціональний та прогресивний. Технічною платформою тут слугує MIB4 - новітнє покоління модульної мультимедійної матриці, яке послідовно враховує побажання водіїв Volkswagen та їх зворотний звʼязок.

Image

Новий 48 В "мʼякий гібрид".

Новинка на борту Passat - це 48 В м'який гібридний привід eTSI потужністю в 150 к.с., який перетворює кінетичну енергію в електричну та дозволяє "планувати" без використання двигуна внутрішнього згоряння: наприклад, на затяжних схилах або під час руху накатом.

Image

Світова прем'єра DCC Pro.

Адаптивна підвіска DCC Pro представляє собою новий рівень технологій та комфорту. Її діапазон максимальної динаміки та найвищого комфорту встановлює стандарти в класі середнього розміру. Це стало можливим завдяки технології з двома клапанами на стійці, яка використовується в автомобілях Volkswagen вперше. Сидіння ergoActive Plus з пневматичною масажною функцією на 10 камер також демократизують технології преміального сегменту. Завдячуючи збільшеній на 50 мм колісній базі, а також збільшенням на 50 мм місця для ніг на задньому ряду та об'єму багажника до 1920 літрів, Passat Variant ідеально підходить як універсальний автомобіль для бізнесу та дозвілля.

Image

У новому Passat Variant перемикання передач вперше виконується за допомогою селектора на рульовій колонці з інтуїтивним принципом управління: перемикач повертається вперед на позицію D для руху вперед і назад на позицію R для руху назад, а режим паркінгу активується, натисканням на бокову частину перемикача.

Image

Наявність та наповнення майбутніх комплектацій, а також доступна палітра двигунів і опційного обладнання для України ще не визначені, але ми обовʼязково повідомимо Вас про всі деталі щодо нового Passat, як тільки отримаємо більше інформації.
 

* Автомобіль перебуває на стадії прототипу і ще недоступний для продажу. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів Volkswagen на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.