Історичний автомобільний пробіг на честь 70- річчя моделі Transporter
Терапія від пілотів МАУ на карантині
![Т6 Multivan 2019](https://www.vw-atlant.com.ua/novyny/istorychnyy-avtomobilnyy-probih-na-chest-70-richchya-modeli-transporter/@@poi.imageproxy/1ea517e9dee644b4ae40fb78183d525d/f9c0c3fb-7bc6-40d4-8637-29d3531c3cce.jpeg/news)
Пілоти авіакомпанії МАУ стомилися сидіти на карантині і вже 13-16 серпня небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70 річчя моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen. Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад. Захід пройде у партнерстві із брендом Volkswagen Комерційні автомобілі авто якого створені для справжніх поціновувачів пригод.
Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ. А ще символічно відвідати домашній аеропорт «Бориспіль» та регіональні аеропорти України, за якими дуже скучили. Тим самим ніби натякнувши летовищам - дуже скоро пілоти МАУ повернуться до них на відновлених внутрішніх рейсах!
Історичний автопробіг стартуватиме з неабияким розмахом 13 серпня в аеропорту «Бориспіль». Старт пробігу автоколона символічно розпочне споттингом на злітній смузі домашнього аеропорту. Перед стартом екіпажі пробігу проведуть розіграші подарунків та призів від партнерів заходу - авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та бренду Volkswagen Комерційні автомобілі.
«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.
Пілоти МАУ з нетерпінням готуються до автопригоди, якою прагнуть підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.
![](@@poi.imageproxy/92d849048364447088f1f00758f231f4/5b88b8f4-0889-4be3-989a-25e4a53e801c.jpeg)