Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen Історія нашого розвитку

2019

«Атлант-М Київ» виповнилось 19 років!

В 2019 автоцентр "Атлант-М Лепсе" на В.Гавела  змінив назву на "Атлант-М Київ, провів редизайн салону, щоб відповідати високим стандартам бренду Volkswagen та впровадив нові стандарти роботи та обслуговування.

2013

Відкриття "Атлант-М Дніпро" у м. Дніпро

 23 травня 2013 року до родини Атлант-М приєднався  “Атлант-М Дніпро”. Це концептуальний автоцентр із загальною площею приміщень  4 433м2, show room на 10 виставкових автомобілів та сервісною зоною на 10 робочих постів.

2012

«Атлант-М Дніпровська набережна» перемогла у чемпіонаті Volkswagen AG зі збуту запчастин.

У першому півріччі 2012 року концерн Volkswagen AG проводив світовий чемпіонат зі збуту оригінальних запчастин і запчастин серії «Economy» серед офіційних дилерів VW в регіонах. Відділ запчастин та майстри-приймальники «Атлант-М Дніпровська набережна» доклали максимум зусиль і стали переможцями конкурсу! Команді-переможцю був вручений приз - дизайнерська кава-машина.

2012

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув дві нагороди на дилерській зустрічі у Зальцбурзі

На дилерській зустрічі, яка пройшла 25-27 січня 2012 року в Зальцбурзі, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажажу VW Phaeton».

2011

"Атлант-М Дніпровська набережна" - лидер продажу автомобілів Volkswagen 4 роки поспіль.

Отримавши нагороду лидера з продажу Volkswagen  в Україні в 4-й раз в 2011 році, компанія стала переможцем і в двох окремих номінаціях: "Лідер з продажу спецтехніки VWN в 2011 році" та "Лідер з продажу комерційних авто VWN в 2011 році".

2011

Прапор "Атлант-М Дніпровська набережна" на вершині Ельбруса

В 2011 році майстер-приймальник СТО "Атлант-М Дніпровська набережна" Олексій Дудін підкорив найвищу вершину Європи Ельбрус та встановив на ній прапор компанії.

2008

Проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе»

В 2008 році була проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе» , із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. Пропускна здатність СТО складає більше 200 автомобілів на день. На території СТО знаходиться 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів.

2008

"Атлант-М Дніпровська Набережна" став лідером з продажу автомобілів Volkswagen в Україні

За 4 роки роботи з брендом Volkswagen компанія вперше досягла найвищого результату серед дилерів офіційної мережі, став лідером з продажу автомобілів бренду в Україні в 2008 році.

2007

"Автохаус Київ" и "Атлант-М" змінили назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" та "Атлант-М Лепсе"

В квітні 2007 під слоганом "Все буде так само, тільки краще" компанія "Автохаус Київ" і Атлант-М" змінили свою назву на "Атлант-М Дніпровська набережна" і "Атлант-М Лепсе".

2005

"Атлант-М Київ" здобув премію «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг»

«Автоцентр-Атлант-М» нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005». Нагорода відображає дійсну турботу про клієнтів і визнання автовласниками, що сервісні послуги надаються на найвищому рівні.

Щорічно за підсумками роботи дилерів, з 2001 по 2005 роки, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Укріане «Автоцентру Атлант-М».

 

2003

Нові дилерські контракти з Audi A.G. та Skoda Auto a.s.

В 2003 році новим дистриб'ютором Opel  в Україні стає "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" та починається виробництво автомобілів бренду в Запоріжжі на заводі "ЗАЗ". "Автохаус Київ" виходить з дилерської мережі Opel, та підписує нові дилерські контракти на продаж та сервісне обслуговування  брендів Audi та Skoda.

2002

Відкриття автоцентру Opel на Дніпровській набережній

25.04.2002 року відбулася урочиста церемонія відкриття найбільшого на той час в Україні торгово-сервісного центру Opel компанії «Автохаус Київ» за адресою Дніпровська Набережна, 16.
Новий Opel Centre був побудований в найкоротші терміни. За оснащенням - це був один з кращих автоцентрів в Україні.

2000

2000 Відкриття автосалону «Автоцентр Атлант-М Київ»

10 листопада 2000 року відбулося відкриття офіційного дилера Volkswagen AG в Києві та Київській області - «Автоцентр Атлант-М» (зараз «Атлант-М Київ»).

1993

Заснування компанії "Автохаус Київ, ГмБХ", відкриття салону Opel

Становлення компанії почалося ще на початку 90-х років, коли в Україні не було навіть такого поняття, як офіційний дилер. Саме тоді в центрі Києва, на Червоноармійській вулиці відкрився салон Opel. Це був один з перших автосалонів з фірмовою жовто-сірою вивіскою Opel, яку, напевно, ще пам'ятають багато киян.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.