Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen Нагороди та відзнаки "Автодім Атлант"

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

  1. Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen
  2. Нагороди та відзнаки "Автодім Атлант"
23.07.2023
Новини автоцентру

Нагороди та відзнаки "Автодім Атлант"

Галузеві нагороди та професійні відзнаки компанії

Автодім Атлант

Від 24 лютого багато тем, що були звичними для нас, зараз відійшли на задній план. Але працюючи і живучи під час військового стану дійсно важливо знаходити позитив, залишатись сильними і наближати Перемогу.

Хочемо поділитись нашим важливим досягненням попередніх років.

Наша компанія ТОВ "Автодім Атлант" стала переможцем номінації «BUSINESS OF THE YEAR 2023» від Ukrainian Business Award. Ми отримали відзнаку за результатами роботи у 2022 році серед компаній, що займаються торгівлею автомобілями.


Ця щорічна премія досліджує фінансово-економічні показники компаній та їх динаміку за допомогою незалежної методики аналітичного дослідження, яка базується на аналізі відкритих даних з використанням систем: YouControl, YC.Market та Clarity App. Серед основних показників є прибутковість, платоспроможність, товарообіг тощо.

Image
Image

Також згідно з Національним бізнес-рейтингом, ТОВ «Автодім Атлант» став кращим у номінації «Ділова активність» серед 75 підприємств автомобільної галузі у 2021 році.

«Ця відзнака відображає результат роботи нашої великої команди, як єдиного механізму. Я радий знати, що кожен наш співробітник ‒ професіонал своєї справи і разом ми рухаємось у спільному векторі. Навіть в такий складний для нашої країни час варто пам’ятати про це і залишатись кращими на своєму фронті», ‒  коментує Петро Метельський, генеральний директор «Автодому Атлант».

Про Ukrainian Business Award:

Це аналітична компанія, яка зосереджена на глибокому дослідженні українського бізнесу. Експертна команда Ukrainian Business Award вивчає тенденції, аналізує дані та визначає ключові фактори успіху в різних секторах економіки. Аналітичні звіти допомагають підприємцям та компаніям розуміти ринкові реалії та знаходити оптимальні рішення для досягнення своїх цілей.

Існує три етапи які є гарантією неупередженості при визначенні лідера:

  • Вивчення фінансів компанії (ліквідність, платоспроможність, прибутковістьта ін.)
  • Вивчення ринкової позиції (частка на ринку, темп зростання та ін.)
  • Вивчення факторів ризику (зв’язки, судові справи, розслідування, борги, податкова інформація та ан.)

Про Національний бізнес-рейтинг:

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

Протягом 17 років оргкомітет НБР щороку складає список найбільш успішних підприємств в кожній галузі економіки.  Підприємства оцінюються на підставі офіційних даних органів державної статистики України за чотирма критеріями:

●      Обсяг реалізованої продукції;

●      чистий прибуток;

●      заробітна плата;

●      продуктивність праці.

Слід зазначити, що аналітична робота НБР передбачає суворе дотримання міжнародних принципів в рамках офіційної державної статистики.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.