Автодім Атлант у Києві | офіційні дилери Volkswagen Акції та пропозиції

Шукаєте автомобіль своєї мрії від Volkswagen? Тоді ви потрапили в потрібне місце - офіційний дилерський центр Volkswagen. Оберіть собі новий автомобіль серед доступних на нашому онлайн-складі або сконфігуруйте потрібну модель.

 1. Всі акції та пропозиції нових авто
 2. КАСКО: Страхування авто від воєнних ризиків
02.10.2023
Акції та пропозиції

КАСКО: Страхування авто від воєнних ризиків

Додаткова безпека для Вашого авто. Тарифи та умови.

Volkswagen страхування

Чи діє поліс КАСКО при воєнному стані, чи можливе відшкодування збитків по ньому?

Не існує жодної сфери бізнесу,  діяльність якої не була б порушена 24 лютого 2022 року. Автострахування не стало винятком. Тоді у багатьох власників автомобілів постало питання, як відшкодувати збитки КАСКО в умовах війни.

Окреме КАСКО воєнних ризиків

 • Страховий партнер: СК «Арсенал Страхування» 
 • Включає: ризики пошкодження авто внаслідок прямої чи опосередкованої дії ракет, БПЛА будь-яких типів, боєприпасів, засобів протиповітряної чи протиракетної оборони та уламків
 • Тариф:
  - 0,99% від ціни автомобіля на 3 місяця
  - 1,49% від ціни автомобіля на 6 місяців
  - 1,99% від ціни автомобіля на 1 рік
 • Франшиза: у разі повної загибелі ТЗ - 10% від загальної страхової суми, у разі часткового пошкодження ТЗ - 5% від загальної страхової суми
 • Умови: автомобілі вартістю до 5 000 000, 00 грн та до 15 років, які знаходяться на території України (за винятком зон, де ведуться активні бойові дії та ТОТ).
 • Покриття: на території України, в межах територіальних громад, що не входять до територій, на яких ведуться бойові дії, територій активних або можливих бойових дій, територій України, тимчасово окупованих рф.

Можна придбати окремо від КАСКО, тобто застрахувати автівку тільки від воєнних ризиків або просто додати до звичайного КАСКО.

Якщо у вас стався страховий випадок і ми виплатили відшкодування, страхова сума не зменшиться, а залишиться незмінною протягом всього терміну дії договору страхування.

 • Страховий партнер: «Страхова компанія «УСГ»
 • Включає: пошкодження або конструктивна загибель авто лише внаслідок прямого та/або опосередкованого впливу від ракет, безпілотних літальних апаратів або їх уламків, засобів протиповітряної/протиракетної оборони та інших боєприпасів (в тому числі наїзд на міни)
 • Тариф:
  - 1,99% від вартості авто
 • Франшиза: безумовна 5% від загальної страхової суми
 • Умови: автомобілі вартістю до 8 000 000, 00 грн та до 5 років, які знаходяться на території України (за винятком зон, де ведуться активні бойові дії та ТОТ)
 • Покриття: територія України, але за виключенням території на відстані до 100 км від лінії бойових дій/окупованої території, які протягом дії договору можуть змінюватися. На дату події такі території актуалізуються/змінюються автоматично у разі зміни лінії бойових дій/окупованої території.
  Відстань до лінії бойових дій / окупованої території визначається на дату події

Можна придбати окремо від КАСКО, тобто застрахувати автівку тільки від воєнних ризиків.

 • Страховий партнер: СК «ARX» 
 • Включає: покривається пошкодження або повна загибель ТЗ внаслідок прямого або опосередкованого впливу будь-яких видів ракет та БПЛА на умовно безпечній території України (визначається згідно із чинним на дату настання події переліком Мінреінтеграції ). Якщо безпілотник/ракета влучить в будівлю та уламки БПЛА/будівлі пошкодять авто, такі події також покриваються в рамках цього продукту.
 • Тариф:
  - 1% від ціни автомобіля на 3 місяця
  - 1,5% від ціни автомобіля на 6 місяців
  - 2% від ціни автомобіля на 1 рік
 • Франшиза: безумовна 10% від загальної страхової суми
 • Умови: автомобілі вартістю до 5 000 000, 00 грн та до 15 років, які знаходяться на території України (за винятком зон, де ведуться активні бойові дії та ТОТ).
 • Покриття: діє на території України, яка на дату настання випадку буде знаходитись в межах територіальних громад, що не входять до територій, на яких ведуться бойові дії або велися на дату настання події, територій активних або можливих бойових дій, територій України, тимчасово окупованих рф, відповідно до документів державних компетентних органів, якими визначено території, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Ви можете отримати цей поліс навіть без основного КАСКО в ARX або іншій страховій компанії. Тільки для фізичних осіб.

страхуванням від воєнних ризиків додатково до основного КАСКО

 • Страховий партнер: СК «UNIVERSALNA» 
 • Включає: вплив ракет, безпілотних літальних апаратів будь-яких типів та/або їх уламків, засобів протиповітряної оборони, засобів протиракетної оборони, літальних бойових припасів
 • Тариф: (додатково до тарифу основного КАСКО)
  - 0,72% від ціни автомобіля на 3 місяця
  - 1% від ціни автомобіля на 6 місяців
  - 1,43% від ціни автомобіля на 1 рік
 • Франшиза: в розмірі франшизи по основному договору КАСКО по випадкам пошкодження та тоталу
 • Максимальний ліміт відповідальності: 4 000 000 грн, але не більше вартості автомобіля
 • Умови: автомобілі вартістю до 4 000 000, 00 грн та до 15 років, які знаходяться на території України (за винятком зон, де ведуться активні бойові дії та ТОТ).
 • Покриття: Україна, за виключенням: Донецької, Луганської областей, АР Крим, а також територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих рф, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 06.12.2022р. №1364, Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2023р. №309 та збитки, що сталися на території розташованій ближче ніж 60 (шістдесят) кілометрів від таких територій, на дату настання події яка має ознаки страхового випадку.

Консультація та оформлення КАСКО з покриттям військових ризиків:

Юрій Безсмертний

Менеджер з фінансового сервісу
Телефон +380 443 914 444
Мобільний телефон +38067 618 22 39
Факс 

Марина Павленко

Менеджер з фінансового сервісу
Телефон +380 445 369 536
Мобільний телефон 
Факс 

Людмила Сквирська

Керівний відділу фінансового сервісу
Телефон +38 044 5369536
Мобільний телефон +380 674 412 798
Факс 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

Я зацікавлений в отриманні інформації від дилера.
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.